کانون هواداران سمپدوریا در ایران - یانکتو هم مانند بسیاری از شهروندان به قوانین احترام گذاشته و خود را در خانه قرنطینه کرده است.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - مایا موچیدلارز در مصاحبه ای با روزنامه لهستانی درباره وضعیت بارتوش برژینسکی همسر خود توضیح داد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - عمر کولی از طریق صفحه اینستاگرامی اش توضیحاتی درباره وضعیت سلامتی خود ارائه داد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - بعد از ابتلای مانولو گابیادینی به ویروس کرونا، چهار بازیکن دیگر نیز دچار وضعیتی مشابه شدند.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - همان طور که قبلا توسط ورونا، جنوا و سایر باشگاه های سری آ تصمیم گیری شده بود، سمپدوریا هم تمرینات بازیکنان را لغو کرد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - مانولو استریمپلی خواننده ایتالیایی، درباره پیروزی سمپدوریا مقابل ورونا با رادیو اسپورتیوا مصاحبه کرد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - شیوع ویروس کرونا در ایتالیا بیش از آنچه انتظار میرفت بر رویدادهای ورزشی تاثیرگذار بود.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - زمان بندی دیدار سمپدوریا و رم، و همچنین سمپدوریا و بولونیا مجددا برنامه ریزی شد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - با اعلام رسمی سازمان لیگ، دیدار سمپدوریا و هلاس ورونا که لغو شده بود در تاریخ 8 مارس، ساعت 15:00 برگزار میشود.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - اکنون که شرایط کمی به ثبات رسیده و سمپدوریا حریف بعدی خود را میشناسد، رانیری باید شرایط مصدومان تیم را به خوبی رصد کند.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - دولت ایتالیا اعلام کرد تمام مسابقات ورزشی ایتالیا تا تاریخ 3 آوریل 2020 پشت درهای بسته برگزار خواهد شد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - لورنزو تونلی مدافع ایتالیایی سمپدوریا، دیروز بعد از احساس درد در زانو به صورت جداگانه تمرین کرده بود.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - رانیری در آستانه بازی مقابل هلاس ورونا در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد و درخصوص موضوعات مختلفی به اظهار نظر پرداخت.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - پس از به تعویق افتادن دیدار دو تیم سمپدوریا و اینتر، بازیکنان سمپدوریا از شهر میلان خارج شده و به جنوا بازگشتند.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - سه دیدار این هفته سری آ به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاده اند.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - رونالدو به سومین بازیکنی تبدیل شد که موفق به گلزنی در 11 بازی متوالی سری آ میشود.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - آبی پوشان کوتافاوا بولونیا را 4-2 شکست دادند و به جایگاه پنجم در جدول رده بندی رسیدند.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - پس از یک شکست سخت خانگی مقابل فیورنتینا، زمان آن رسیده است که شاگردان رانیری وارد چالش سخت دیگری در سن سیرو شوند.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - در بیست و پنجمین هفته از رقابت های سری آ ایتالیا، سمپدوریا فردا یکشنبه در مه آتزا برای رویارویی با اینتر آماده میشود.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - فردا بلوچرکیاتی در بیست و چهارمین هفته مسابقات جوانان، به مصاف بولونیا خواهد رفت.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - مارکو مازینی خواننده اهل فلورانس در خصوص پیروزی فیورنتینا مقابل سمپ به اظهار نظر پرداخت.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - تیم جوانان سمپدوریا بر خلاف تیم اصلی روزهای خوبی را سپری میکند. شاگردان کوتافاوا فردا با لاتزیو رو به رو خواهند شد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - فابیو دپائولی که از زمان بازی با میلان دچار مصدومیت شده بود نیز به میادین بازگشت.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدرویا در ایران - استفانو سنسی در دیدار مقابل ناپولی مصدوم شد و دیدار مقابل لاتزیو را از دست میدهد. حضور او مقابل سمپدوریا نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - لئوناردو منیچینی سرمربی جوانان لاتزیو، در خصوص دیدار مقابل سمپدوریا مصاحبه ای انجام داد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - سمپدوریا و فیورنتینا نه تنها در مستطیل سبز، بلکه در جذب دی آورسا سرمربی 44 ساله و آلمانی پارما نیز به رقابت خواهند پرداخت.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - اشتباهات متعدد عمر کولی در سه بازی قبلی، رانیری را برای استفاده از او به تردید انداخته است.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - فرانچسکو فلاچی مهاجم پیشین سمپدوریا برای دیدار بعدی با فیورنتینا به استادیوم لوئیجی فراریس دعوت شد اما قبول نکرد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - امانوئل دنیس مهاجم نیجریه ای که هم اکنون در کلوب بروژ توپ میزند، توجه بسیاری را از سراسر اروپا به خود جلب کرده است.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - مایا یوشیدا در اولین بازی خارج از خانه در تورین، توانست پیراهن سمپدوریا را بر تن کند. هرچند به میدان نرفت.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - سمپدوریا رسما اعلام کرد نیکولا مورو، قرارداد خود را تا سال 2024 با این تیم تمدید کرد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - آنتونیو لا گومینا اولین بازی خود را با پیراهن سمپدوریا انجام داد و در دقیقه 90 مسابقه جایگزین کوالیارلا شد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - ظهر فردا تیم جوانان سمپدوریا به مصاف پسکارای رده پانزدهمی خواهد رفت.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - شنبه 8 فوریه، در استادیوم المپیک تورین، سمپدوریا و تورینو در بیست و سومین هفته سری آ با یکدیگر رو به رو خواهند شد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - کلودیو رانیری در کنفرانس مطبوعاتی، درباره دیدار فردا شب مقابل تورینو سخن گفت.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - جورجینا رودریگز دیشب مهمان جشنواره سانرمو بود و پیراهن یوونتوس را زیباترین پیراهن جهان نامید.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - پس از کش و قوس های فراوان، آنتونیو لا گومینا رسما بازیکن سمپدوریا است. او صحبت هایی درمورد خود داشت.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - کریستوفر اسکیلدسن در نقل و انتقالات از استابیک به سمپدوریا پیوست و چند روز پیش زیر نظر کلودیو رانیری تمرین کرد. او اولین مصاحبه خود را در این تیم انجام داد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - گاستون رامیرز و مانولو گابیادینی در زمان های مختلف در ساوتهمپتون با یوشیدا هم تیمی بودند.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - کلودیو رانیری در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و توضیحاتی درباره نقل و انتقالات و دیدار با ناپولی ارائه داد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - در ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالات، سمپدوریا مدافع باتجربه ساوتهمپتون را جذب کرد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - پنجره نقل و انتقالات رسما بسته شد. تمام حرکات سمپدوریا در زمستان را میتوانید در این پست مشاهده کنید.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - در دقایق پایانی نقل و انتقالات، انتقال واسکو رجینی به پارما رسمی شد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - در روزهای پایانی نقل و انتقالات زمستانی، شایعات مختلفی درباره آینده رجینی دنبال شده است.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - کاپراری به پارما نزدیک شده و نامهای مختلفی برای جایگزینی او وجود دارد.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - فرانچسکو گویدولین، سرمربی سابق سوانزی به تعریف و تمجید از برونو فرناندز، ستاره سابق سمپدوریا پرداخت.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - هافبک نروژی آماده است تا ماجراجویی خود را در سمپدوریا آغاز کند. خلاصه ای از سخنان او را خواهیم خواند.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - در این مقاله به معرفی ستاره های باشگاه سمپدوریا در اوایل دهه 90 میلادی خواهیم پرداخت.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - چشم های خود را بسته و تصور کنید که در جنوا هستید؛ شهری در شمال غربی ایتالیا که کریستف کلمب در آنجا متولد شده است. از یک سو، فانوس دریایی لانترنا که نماد شهر است و از طرف دیگر بندر را می بینید که شهر را به اروپا متصل می کند و اجازه داد که اولین اجتماع فوتبالی تشکیل شود که به طور واضع، فرهنگ کل کشور را تحت تاثیر قرار داده است.


ادامه مطلب

کانون هواداران سمپدوریا در ایران - استادیوم ماراسی در 22 ژانویه سال 1911 با 36599 جایگاه و ایده پردازی موسو پیانتلی تأسیس شد.


ادامه مطلب

جدول سری آ ایتالیا

بازی پیش رو

1 day, 5 hours, 34 mins, 19 secs

نویسندگان

ابزار وبمستر

اسکرول بار